Jak działa dyfuzor nebulizujący

Dyfuzor nebulizujący®  Organic Aromas® oferuje najskuteczniejsze rozproszenie i zachowanie zarówno naturalnego zapachu, jak i właściwości terapeutycznych czystych olejków eterycznych na rynku.

To wyjątkowe urządzenie jest całkowicie bezpieczne i wyjątkowo ciche.

Ten piękny i jedyny w swoim rodzaju nebulizujący dyfuzor olejków eterycznych to najlepszy wybór dla tych, którzy pragną doświadczyć pełnej aromatoterapii.

 

Najlepszy dyfuzor olejków eterycznych do aromaterapii

W przeciwieństwie do szerokiej gamy podgrzewanych urządzeń i mnóstwa plastikowych, nawilżających dyfuzorów, które dziś zaśmiecają rynek, nasz działa bez potrzeby podgrzewania olejów i bez konieczności dodawania wody do dyfuzora.

Dyfuzor do nebulizacji aromaterapii Organic Aromas działa w oparciu o tak zwaną zasadę Bernoulliego, twierdzenia o dynamice płynów, które zapewnia najlepsze wyniki podczas dyfuzji czystego olejek eteryczny. Oto podstawy tego procesu.

 

 1. Gdy prąd powietrza przepływa przez małą rurkę, prędkość wzrasta, a ciśnienie w punkcie wyjścia jest zmniejszane.
 2. Ta różnica ciśnień tworzy rodzaj ssania, które powoduje, że olejki eteryczne w oddzielnej szklanej rurce unoszą się w górę.
 3. Gdy olejek się unosi, strumień sprężonego powietrza uderza w olejek eteryczny i powoduje jego rozpylanie na mikrocząsteczki wypełniające szklany zbiornik.
 4. Po wejściu do szklanego zbiornika te drobne cząsteczki unoszą się i są emitowane przez szklaną nakrętkę w postaci (bezwodnej) mgły, która jest uwalniana do pomieszczenia.
 5. Pozostałe cząsteczki olejku eterycznego powracają na dno dyfuzora, tworząc cykl, który będzie się powtarzał, aż olej zostanie całkowicie zużyty.

Dzięki tej metodzie olejek eteryczny nie jest rozcieńczany wodą, przez co jego aromat zostaje zachowany. Ponadto nie ma konieczności podgrzewania olejku, więc struktura chemiczna nie ulega zmianie. W budowie dyfuzora wykorzystano szkło, zatem olejek nigdy nie styka się z plastikiem. Cząsteczki olejku eterycznego docierają do Ciebie w swoim niezmienionym, naturalnym stanie zachowując  terapeutyczne właściwości.

Schemat działania dyfuzora

Kliknij tutaj, aby wyświetlić kopię instrukcji obsługi

Różnice między dyfuzorem Organic Aromas a innymi urządzeniami

Przeanalizuj poniższe zestawienie aby przekonać się dlaczego nasze urządzenie jest najlepsze.

Dyfuzory ultradźwiękowe wykorzystują wodę do przenoszenia olejków eterycznych. Oleje często uszkadzają plastikowy dyfuzor, woda podnosi wilgotność w pomieszczeniu.  Ponadto emitowany zapach jest słabszy, ponieważ jest rozcieńczany wodą.

Lampy olejne są niebezpieczne.Działają prawie jak lampa naftowa, która spala łatwopalne chemikalia i całkowicie zmienia ich skład molekularny.  Olejki zachowują część aromatu ale zupełnie tracą swoję właściwości

Kominki zapachowe są najbardziej popularne.  Jakość olejków jest znacznie obniżona z powodu spalania. Podgrzanie oleju zmienia go na poziomie molekularnym. Aromat wydobywa się w trakcie ogrzewania ale traci swoje właściwości.

Urządzenie wykorzystuje elementy grzejne do stopniowego odparowania mieszaniny oleju i wody. Działa ale jest mniej skuteczny przez rozcieńczenie olejku i jego podgrzanie.

Nasz dyfuzor działa bez konieczności podgrzewania oleju i rozcieńczania do wodą. Oznacza to, że Twoje oleje są uwalniane do powietrza w najczystszej postaci.
Tylko mocne, czyste olejki eteryczne i profesjonalna aromaterapia!

 

Zalety nebulizującego dyfuzora Organic Aromas

 

 • Całkowicie bezpieczny, nie wytwarza ciepła w trakcie dyfuzji.
 • Niezwykle cichy, dzięki czemu nie zakłóca pracy, zabawy ani snu – tylko go poprawia.
 • Olejek eteryczny nie jest rozcieńczany, co oznacza, że ​​otrzymujesz mocny, czysty aromat.
 • Nie podnosi wilgotności pomieszczenia.

 

 • Zapewnia szybkie i skuteczne rozprowadzenie olejków eterycznych na dużej powierzchni.
 • Nie zawiera plastiku, jest całkowicie nietoksyczny.
 • Zapewnia  terapeutyczną wartość olejków eterycznych.
 • Zużywa niewielką ilość energii elektrycznej.
 • Wysoka jakość i niezawodność.