Polityka zwrotów

Absolutnie wspieramy nasze produkty i zawsze służymy pomocą. Jesteśmy pewni jakości i wykonania naszych produktów, ale zdajemy sobie sprawę, że niektóre elementy mogą nie być odpowiednie dla niektórych klientów. Dlatego mamy 7-dniową politykę zwrotów bez zadawania pytań. Jeśli z jakiegokolwiek powodu uważasz, że nasze produkty nie są dla Ciebie, możesz je zwrócić, aby otrzymać pełny zwrot kosztów (produkty łatwo psujące się, takie jak olejki eteryczne, muszą być zamknięte) w ciągu 7 dni od daty otrzymania paczki.

Zwróć uwagę na następujące kroki:

Aby dokonać zwrotu w celu zwrotu pieniędzy, powiadom nas e-mailem, podając swoje imię i nazwisko oraz numer zamówienia w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki. Koszty dostawy nie podlegają zwrotowi

Z oczywistych powodów nie możemy odsprzedawać używanych przedmiotów, więc nie możemy przyjmować zwrotów po 7 dniach.

W przypadku przedmiotów, które były przechowywane lub używane dłużej niż 7 dni, wesprzemy je naszą solidną, BEZPŁATNĄ roczną gwarancją na części i serwis. Jeśli masz jakiś problem, bezpłatnie naprawimy lub wymienimy Twoje produkty (bez olejków eterycznych) w ciągu 1 roku od zakupu.

Jeśli chcesz dokonać zwrotu, musisz najpierw wystąpić o autoryzację zwrotu towaru. Bez RMA nie można dokonać zwrotu. 

Poczekaj na powiadomienie e-mail i potwierdzenie prośby o zwrot i status towaru przez pracownika Organic Aromas.
Po przyjęciu prosimy o staranne zapakowanie rzeczy w oryginalnym stanie (uszkodzone przedmioty nie mogą być przyjęte) oraz w oryginalne opakowanie i odesłanie ich opłaconą przesyłką pocztową na adres:

Aromaty organiczne
1028 Detroit St
Denver 80206

Wyślij potwierdzenie i odbiór wysyłki towaru na powyższy adres.

Twój pełny zwrot pieniędzy zostanie wydany w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania zwróconych produktów.

Życzymy tylko pełnego szczęścia i satysfakcji. Ta 7-dniowa polityka zwrotu jest grzecznością dla naszych szanownych klientów. Oczywiście odsprzedaż używanych przedmiotów nie jest dla nas możliwa. Dzieje się tak wyłącznie po to, aby nasi cenni klienci mogli mieć pewność, że są w dobrych rękach dzięki aromatom organicznym.

Po 7 dniach oferujemy nasz złoty standard, bezpłatną roczną gwarancję na części i serwis na wszystkie nasze dyfuzory. Jeśli wystąpią jakiekolwiek wady lub jeśli produkt zepsuje się z jakiegokolwiek powodu innego niż zaniedbanie lub nadużycie, naprawimy go lub wymienimy na okres jednego roku od daty zakupu.

Jeśli chodzi o produkty łatwo psujące się lub nadające się do konsumpcji, takie jak olejki eteryczne, przepraszamy, że nie możemy przyjmować zwrotów.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować naszym klientom najwyższą jakość i satysfakcję.

Jeśli kiedykolwiek będziesz mieć jakieś pytania, problemy lub problemy, daj nam znać, że zawsze jesteśmy tutaj, aby pomóc. Z pewnością zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wszystko naprawić. Twoja satysfakcja jest w 100% gwarantowana.

Dzięki i Z poważaniem

Zespół Organic Aromas