Często zadawane pytania

Ogólne warunki

Standardowa wysyłka

Wysyłka standardowa – w przypadku korzystania z tej metody wysyłamy przesyłki z Tajwanu. Nasza standardowa opcja wysyłki jest BEZPŁATNA (wliczona w cenę zakupu) w przypadku zakupów o wartości 30.00 USD i więcej. W przypadku zakupów o wartości 30.00 USD i poniżej pobieramy standardową stawkę 4.99 USD. Ta metoda wykorzystuje USPS, aby zaoferować szybką, wygodną i niezawodną wysyłkę na terenie USA. Dostarczamy do każdego kraju na świecie (oczekuj tych zakazanych zgodnie z naszą usługą pocztową). Przy dostawie wymagany jest podpis. W Ameryce Północnej średni czas odbioru paczki wynosi około 6 do 9 dni roboczych. Dla Europy i reszty świata to około 8 do 11 dni roboczych.

Ekspresowa WYSYŁKA

Ekspresowa wysyłka – to nasza szybka, przyspieszona usługa kurierska. Wykorzystuje EMS express, który jest usługą kurierską, taką jak DHL lub Fedex. Będzie to kosztować dodatkową opłatę. Opłata ta zostanie wyświetlona na fakturze podczas płatności. Koszt może się zmieniać od czasu do czasu, ale wynosi około 17.99 USD. W Ameryce Północnej kurier przyspieszony zajmie 3-4 dni robocze. W przypadku Europy i reszty świata spodziewaj się maksymalnie 4 dni roboczych, ale w niektórych krajach może to potrwać szybciej.

Wysyłka specjalnej baterii litowo-jonowej

Nebulizator Mobile-mini jest wyposażony w akumulator litowo-jonowy, który wymaga specjalnych środków ostrożności, ponieważ jest klasyfikowany jako materiał niebezpieczny. W przypadku USA, Kanady i Wielkiej Brytanii pobieramy opłatę w wysokości 9.99 USD, a za resztę świata 35.00 USD.

Pochodzenie wysyłki

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłki z więcej niż jednej lokalizacji. W zależności od logistyki naszych produktów możemy wysłać je z magazynu lokalnego lub międzynarodowego. Możemy wysyłać z naszego centrum produktów na Tajwanie lub możemy wysyłać z zapasów przechowywanych w krajowym centrum logistycznym, jeśli jest to konieczne lub dogodne.

Gdzie jest wykonany mój dyfuzor?

Wszystkie nasze dyfuzory są produkowane w naszym własnym budynku w Tajpej na Tajwanie. Od prawie 15 lat tworzymy dyfuzory nebulizujące ™. Wierzymy, że jesteśmy światowym liderem w produkcji tego typu urządzeń. Używamy tylko najwyższej jakości materiałów i etycznych praktyk produkcyjnych. Dbamy o bezpieczne i zdrowe środowisko dla naszych cenionych klientów.

Skąd pochodzą nasze olejki eteryczne?

Oczywiście nasze olejki eteryczne pochodzą z wielu krajów na całym świecie. Lawenda z Francji, Ylang Ylang z Indonezji i Geranium z Egiptu. Nasze oleje kupujemy od dużego agregatora z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

Wszystkie nasze oleje są okresowo testowane partiami, aby upewnić się, że są czyste i najwyższej jakości.

Możesz mieć pewność, że Twoja satysfakcja jest gwarantowana w 100%

Zwroty i Zwroty

Proszę zrozumieć, że nie możemy odebrać żadnych otwartych butelek z olejkami eterycznymi. Olejki eteryczne są nietrwałe i po otwarciu nie można ich zwrócić.

Nasze dyfuzory można zwrócić do 7 dni bez zadawania pytań. Jednak polegamy na systemie honorowym, aby upewnić się, że dyfuzor nie powróci uszkodzony, poplamiony, porysowany lub w inny sposób źle potraktowany. Po zakończeniu okresu próbnego dyfuzory nie mogą być już odsprzedawane w sprzedaży detalicznej. Dlatego nie będziemy go odbierać po 7 dniach.

W przeszłości niektórzy klienci nadużyli tej zasady. Dlatego będziemy go bardzo rygorystycznie egzekwować. Zainicjuj zwrot za 7 dni lub nie będziesz mógł zwrócić urządzenia.

Zamiast tego Organic Aromas® zapewnia swoim produktom solidną gwarancję posprzedażną. W przypadku pęknięcia lub nieprawidłowego działania dyfuzora z jakiegokolwiek powodu innego niż zaniedbanie lub nadużycie, naprawimy lub wymienimy go bezpłatnie przez JEDEN rok od daty zakupu.

Ile czystego olejku eterycznego zużywa Nebulizing Diffusers ™?

Nie jest tajemnicą, że dyfuzor nebulizujący ™ zużywa znacznie więcej oleju niż niezrównany plastikowy zestaw wodny. To powiedziawszy, istnieje wiele ważnych korzyści, które można uzyskać, nie rozcieńczając oleju wodą, nie spalając go świecą i nie narażając go na działanie plastiku. Dzięki naszemu dyfuzorowi możesz cieszyć się najczystszym, najsilniejszym i najbardziej naturalnym aromatem (aromatami). Ponadto możesz uzyskać w 100% pełne korzyści terapeutyczne czystego olejku eterycznego.

Po wielu testach doszliśmy do wniosku, że przy ustawieniu NISKIEJ objętości nasze dyfuzory nebulizujące ™ używają około 20 do 25 kropli na 90 minut do 2 godzin. Będzie się to różnić w zależności od rodzaju i rodzaju olejku eterycznego. Około 1 mililitra na „cykl użytkowania” dawać lub brać.

Przy ustawieniu HIGH jednostka zużyje mniej więcej dwa razy tyle. Możesz więc liczyć na około 1 mililitr na godzinę. Uważamy, że ponieważ dyfuzor emituje tylko czysty olejek eteryczny, chyba że prowadzisz zajęcia jogi lub używasz go w dużej powierzchni detalicznej / komercyjnej, najprawdopodobniej będziesz musiał używać go tylko w ustawieniu LOW.To może wydawać się dużo, ale w pr

zeciwieństwie do plastikowego dyfuzora do wody, który trzeba pracować godzinami, z Nebulizing Diffuser ™, gdy zapach osiągnie pożądany poziom, należy go wyłączyć. Większość sypialni, łazienek i małych biur jest zbyt małych, aby dyfuzor mógł pracować dłużej niż 30 minut. W przeciwnym razie pomieszczenie będzie zbyt pachnące. W takich sytuacjach wyłącz urządzenie. Później, gdy nie będziesz już czuł zapachu, możesz ponownie włączyć urządzenie.

Sprzątanie

Do czego służą te 2 plastikowe zakraplacze do pipet w moim pudełku z dyfuzorem i dlaczego ich potrzebuję?

Możesz użyć pipety z zakraplaczem, gdy chcesz wyczyścić dyfuzor;

 • Do ogólnego czyszczenia – zakraplaczem dodać kilka milimetrów zwykłego spirytusu (70-95% czystości) do szklanego pojemnika, a następnie zakręcić, wymieszać i wypłukać.
 • Do częściowego czyszczenia – wlej alkohol do zakraplacza i kilkakrotnie wylej go bezpośrednio do mikroprobówek, aby je umyć.

Należy pamiętać, że zakraplaczy do pipet NIE należy używać do olejków eterycznych. Zakraplacze są wykonane z tworzywa sztucznego, a olejek eteryczny działa korodująco na plastik.

Pamiętaj, że absolutnie wspieramy nasze produkty i zawsze jesteśmy tutaj, aby wspierać.

Czy powinienem czyścić dyfuzor po każdym użyciu czy po różnych olejkach eterycznych?

Lepszym sposobem na utrzymanie dyfuzora zawsze w jak najlepszym stanie i zapewnienie jak najdłuższej żywotności produktu jest regularne czyszczenie. Jeśli używasz go często, powinieneś czyścić go dobrze przynajmniej raz w tygodniu.

Najlepiej trzymać w pobliżu butelkę alkoholu. Mniej więcej raz w tygodniu będziesz chciał dobrze wypłukać szklankę dyfuzora.

Zdejmij szklankę z podstawy i umieść ją w oddzielnym szklanym kubku, aby złapać kapanie. Następnie pipetą z zakraplaczem wstrzyknąć 3 lub 4 probówki z alkoholem do mikroprobówek. Następnie dobrze obróć cały szklany zbiornik, delikatnie potrząśnij i wypłucz. Następnie wyrzuć alkohol do kosza na śmieci lub do zlewu.

Następnie umieść szklany zbiornik w podstawie. Włącz dyfuzor i pozwól pozostałemu alkoholowi rozproszyć się. Następnie możesz teraz dodać nowy zapach, nie pozostawiając śladu poprzedniego zapachu, a dyfuzor będzie super świeży i wolny od wszelkich pozostałości.

Głównym problemem ze strony naszych klientów jest to, że w ogóle nie wyczyścili swoich dyfuzorów, dopóki nie stwierdzą, że powoduje to problem. Jeśli w ogóle nie czyścisz dyfuzora (lub niezbyt często), olej niezmiennie będzie się zbierał, a osad stwardnieje i wyschnie, co spowoduje nagromadzenie się i zatkanie rur, uniemożliwiając ostatecznie pracę pompy z tą samą siłą i skutecznością. powodując jego degenerację.

Zachęcamy do przeprowadzania „głębokiego” czyszczenia mniej więcej raz w miesiącu. Szkło to Pyrex, więc może wytrzymać wrzenie w wysokiej temperaturze. Możesz moczyć szklankę we wrzącej gorącej wodzie na około 30 minut, aby usunąć wszystkie pozostałe pozostałości. Możesz dodać odrobinę mydła do mycia naczyń. Ale ciepła woda z kranu nie wystarczy. Jeśli twoje palce mogą dotknąć wody, nie jest wystarczająco gorąca. Profilaktyczne czyszczenie przynajmniej raz lub dwa razy w tygodniu alkoholem (jeśli nie częściej), a następnie raz w miesiącu przyjemną „kąpiel” w gorącej, gorącej wodzie!

Pamiętaj, że absolutnie wspieramy nasze produkty i zawsze jesteśmy tutaj, aby wspierać.

Jak często należy czyścić dyfuzor?

Szczegóły dotyczące procedury czyszczenia Twojego dyfuzora są zawarte w instrukcji, którą umieściliśmy w rękawie pod pokrywą obudowy dyfuzora.

Wprowadzamy trzy (3) różne rodzaje procedur czyszczenia;

Generalne sprzątanie

Jeśli codziennie używasz dyfuzora olejków eterycznych, powinieneś przeprowadzać ogólne czyszczenie co siedem (7) dni.

 • Użyj zakraplacza, aby dodać kilka mililitrów zwykłego alkoholu do wycierania (70-95% czystości) do szklanego pojemnika
 • Następnie włącz dyfuzor i pozwól mu pracować przez pięć do dziesięciu minut w celu wyczyszczenia mikroprobówek
 • Odlej pozostałe alkohole i pozwól dyfuzorowi wyschnąć
 • Po wyschnięciu czyszczenie jest zakończone

Częściowe czyszczenie

Jeśli używasz stosunkowo gęstych czystych olejków eterycznych lub nie korzystałeś z dyfuzora olejków eterycznych przez długi czas, będziesz musiał przeprowadzić bardziej intensywne czyszczenie.

 • Zdejmij szklany pojemnik z drewnianej podstawy i umieść go w dużej filiżance. Ma to na celu zapobieżenie rozlaniu lub kapaniu
 • Użyj zakraplacza z alkoholem, aby wytrysnąć i kilka razy bezpośrednio umyć mikroprobówkę
 • Po wykonaniu tej czynności delikatnie potrząśnij i obracaj szklanym zbiornikiem z alkoholem, aby dokładnie wyczyścić
 • Wstrząsanie pomoże całkowicie wyczyścić mikroprobówki. Następnie odlej alkohol i pozwól szklance wyschnąć. Po wyschnięciu jest gotowy do ponownego użycia

Dogłębne czyszczenie

Jeśli często używasz dyfuzora olejków eterycznych, to mniej więcej co miesiąc będziesz chciał dokładnie wyczyścić urządzenie.

 • Przygotuj pojemnik z gorącą wodą (około 60 stopni C do 80 stopni C lub 140 stopni F do 180 stopni F)
 • Szklany pojemnik włożyć do naczynia z gorącą wodą i dodać niewielką ilość łagodnego płynu do mycia naczyń
 • Połączenie gorącej wody i mydła usunie wszelkie plamy, błony lub blokady, które mogły się pojawić
 • Możesz okresowo dodawać więcej gorącej wody, aby uzyskać skuteczniejsze czyszczenie
 • Zanurzyć w detergencie i gorącej wodzie przez co najmniej trzydzieści (30) minut
 • Wyjmij szklany pojemnik i delikatnie umyj go zwykłą wodą z kranu. Następnie umieść urządzenie w bezpiecznym miejscu do wyschnięcia
 • Gdy szklany zbiornik wyschnie, czyszczenie jest zakończone!

Możesz obejrzeć na naszym youtube wideo – https://youtu.be/ju2wmcX6vVU aby uzyskać bardziej wizualną instrukcję.

Czy olejki eteryczne są niebezpieczne?

Tak, olejki eteryczne są niebezpieczne. Właściwie, ściśle mówiąc, certyfikowany aromaterapeuta zaleciłby, aby zawsze stosować środki ochrony oczu i skóry podczas podawania olejków eterycznych.

Essentials też mogą być toksyczne. Mogą być szkodliwe dla skóry, błon śluzowych i oczu. Zachowaj szczególną ostrożność podczas używania i obchodzenia się z olejkami eterycznymi.

Możliwe jest również wdychanie zbyt dużej ilości olejków eterycznych. Będziesz wiedział, że wdychałeś zbyt dużo olejku eterycznego, gdy w ich otoczeniu masz zawroty głowy, mdłości lub ból głowy. Może to spowodować nawet powiew butelki, więc uważaj. Zawsze umieszczaj dyfuzor w odległości co najmniej 6 stóp od siebie i używaj go z ustawieniem NISKIEJ głośności, gdy tylko jest to możliwe. Kiedy poziom zapachu w Twojej okolicy osiągnie pożądany poziom, rozważ wyłączenie urządzenia.

Olejki eteryczne działają bardzo żrąco na prawie wszystko. W tym plastik, papier, tkanina, drewno i farba. Zepsuje prawie wszystko, na co go założysz, i to w stosunkowo krótkim czasie. Więc uważaj. Zawsze staraj się, aby jakakolwiek kropla oleju nie dostała się na Twoje rzeczy. Jeśli rozlejesz, to jest w porządku, ale wytrzyj olej prawidłowo szmatką lub chusteczką i wytrzyj obszar wilgotną wieżą lub czymś innym, aby usunąć WSZYSTKIE olejki eteryczne.

Olejki eteryczne są niebezpieczne dla dzieci / dzieci, kobiet w ciąży, osób starszych, a także potencjalnie zwierząt domowych i innych zwierząt. Zachowaj ostrożność, używaj z umiarem i zachowaj ostrożność, używając olejków eterycznych. Zawsze skonsultuj się również z profesjonalistą.

Olejki eteryczne i Twoje zwierzęta

 

Olejki eteryczne i koty

Rozumiemy, że twój koci przyjaciel jest bardzo ważny. Dlatego proszę zrozumieć, że bezpośrednia ekspozycja na niektóre czyste olejki eteryczne może być szkodliwa dla twojego kotka.

To powiedziawszy, wiemy na pewno, że wiele osób używa swoich Organic Aromas® Nebulizing Diffusers ™ wokół kotów i nie ma absolutnie żadnego problemu. Z pewnością istnieje dobry i zły sposób rozprzestrzeniania się wśród kotów. Możesz jechać powoli, być ostrożnym i wykonywać testy. Możesz także utrzymywać dyfuzor na małej mocy przez krótki czas lub w pomieszczeniu, w którym nie ma Twojego zwierzaka lub rzadko go odwiedza. Niezależnie od przypadku uważamy, że przynajmniej lekki zapach w powietrzu prawdopodobnie nie stanowi problemu dla większości kotów, ale to w 100% zależy od Ciebie.

Za zdrowie i dobre samopoczucie kota odpowiadasz. Nie przyjmujemy zwrotów po fakcie, jeśli zdecydujesz, że nie możesz lub nie chcesz rozprzestrzeniać się wokół swojego kota. Przed zakupem należy zachować ostrożność, aby dowiedzieć się, czy olejki eteryczne i dyfuzor nie będą stanowić problemu dla Twojego kota.

Przeczytaj ten ważny artykuł badawczy na temat używania Olejki eteryczne wokół kotów

Olejki eteryczne i psy, ptaki, konie itp.

Mamy klientów używających swoich dyfuzorów w budach dla psów, schroniskach dla zwierząt i ośrodkach szkolenia koni. Wiemy, że w pewnych okolicznościach wiele zwierząt nie ma problemu z zapachem olejków eterycznych. Może to jednak zależeć od zwierząt, sytuacji i olejków eterycznych.

Nie składamy żadnych oświadczeń ani gwarancji dotyczących stosowania olejków eterycznych w pobliżu jakichkolwiek zwierząt domowych. Jest to wyłączna odpowiedzialność właściciela zwierzęcia. Bez wątpienia możliwe jest stosowanie olejków eterycznych w pobliżu zwierząt z umiarem, w odpowiednich formach i sytuacjach, bez wyrządzania jakiejkolwiek krzywdy.

To powiedziawszy, idź powoli, bądź ostrożny i stosuj aromaterapię w odpowiedzialny sposób wokół swoich zwierząt.

Organic Aromas® nie przyjmuje zwrotów ani nie zwraca kosztów w przypadkach, gdy właściciel zwierzęcia uzna, że ​​olejki eteryczne i / lub dyfuzor nie są odpowiednie lub nieodpowiednie dla jego zwierzęcia. Przed zakupem prosimy o przeprowadzenie należytej staranności.

Czy olejki eteryczne są niebezpieczne?

Tak, olejki eteryczne są niebezpieczne. Właściwie, ściśle mówiąc, certyfikowany aromaterapeuta zaleciłby, aby zawsze stosować środki ochrony oczu i skóry podczas podawania olejków eterycznych.

Essentials też mogą być toksyczne. Mogą być szkodliwe dla skóry, błon śluzowych i oczu. Zachowaj szczególną ostrożność podczas używania i obchodzenia się z olejkami eterycznymi.

Możliwe jest również wdychanie zbyt dużej ilości olejków eterycznych. Będziesz wiedział, że wdychałeś zbyt dużo olejku eterycznego, gdy w ich otoczeniu masz zawroty głowy, mdłości lub ból głowy. Może to spowodować nawet powiew butelki, więc uważaj. Zawsze umieszczaj dyfuzor w odległości co najmniej 6 stóp od siebie i używaj go z ustawieniem NISKIEJ głośności, gdy tylko jest to możliwe. Kiedy poziom zapachu w Twojej okolicy osiągnie pożądany poziom, rozważ wyłączenie urządzenia.

Olejki eteryczne działają bardzo żrąco na prawie wszystko. W tym plastik, papier, tkanina, drewno i farba. Zepsuje prawie wszystko, na co go założysz, i to w stosunkowo krótkim czasie. Więc uważaj. Zawsze staraj się, aby jakakolwiek kropla oleju nie dostała się na Twoje rzeczy. Jeśli rozlejesz, to jest w porządku, ale wytrzyj olej prawidłowo szmatką lub chusteczką i wytrzyj obszar wilgotną wieżą lub czymś innym, aby usunąć WSZYSTKIE olejki eteryczne.

Olejki eteryczne są niebezpieczne dla dzieci / dzieci, kobiet w ciąży, osób starszych, a także potencjalnie zwierząt domowych i innych zwierząt. Zachowaj ostrożność, używaj z umiarem i zachowaj ostrożność, używając olejków eterycznych. Zawsze skonsultuj się również z profesjonalistą.

Techniczny

 

Jak działa dyfuzor?

W przeciwieństwie do szerokiej gamy podgrzewanych jednostek i mnóstwa plastikowych dyfuzorów nawilżających, które rozpraszają dziś rynek, nasz działa bez potrzeby podgrzewania olejów i bez konieczności dodawania wody do dyfuzora. Dyfuzor do nebulizacji aromaterapeutycznych organicznych aromatów działa w oparciu o tzw. Zasadę Bernoulliego, twierdzenie o dynamice płynów, które zapewnia najlepsze rezultaty podczas dyfuzji olejku eterycznego.

Poprzez pompowanie powietrza pod ciśnieniem przez małą mikrorurkę wykonaną ze szkła, która działa jak próżniowe rozprowadzanie olejków eterycznych w drugiej równoległej mikrorurce. To działanie powoduje, że olejki eteryczne są emitowane do powietrza w bardzo małych mikrokropelkach. Bliźniacze mikroprobówki znajdują się na dnie szklanego zbiornika. Pozostałe cząsteczki olejku eterycznego powracają na dno dyfuzora, tworząc cykl, który będzie się powtarzał, aż olej zostanie całkowicie zużyty.

Dzięki tej metodzie olejek eteryczny nie jest rozcieńczany wodą, dzięki czemu jest bardzo silny. Ponadto nie jest wymagane ogrzewanie, więc struktura chemiczna olejku eterycznego nie ulega zmianie. Ponadto, ponieważ w dyfuzorze zastosowano szkło, olejek eteryczny nigdy nie styka się z plastikiem. Cząsteczki olejku eterycznego docierają do Ciebie w swoim naturalnym stanie i zapewniają wszystkie oryginalne korzyści terapeutyczne.

Pamiętaj, że absolutnie wspieramy nasze produkty i zawsze jesteśmy tutaj, aby wspierać.

Czy dyfuzor ma timer?

Niektóre dyfuzory dostępne obecnie na rynku nie mają funkcji timera. Maszyna, która nie ma funkcji timera, często ma krótki okres użytkowania.

Ze względu na to, że nasz dyfuzor jest niezwykle mocny i rozprowadza tylko czyste olejki eteryczne, zaprogramowaliśmy nasze urządzenie z wbudowanym w urządzenie „cyklem użytkowania”.

Cykl użytkowania oznacza, że ​​za każdym razem, gdy urządzenie zostanie włączone, będzie działać przez 2 minuty, a następnie będzie schładzane przez 1 minutę. Będzie się zmieniać w ten sposób, na zmianę rozpraszając się, a następnie zatrzymując. Cykl będzie trwał 120 minut (2 godziny). Po upływie 2 godzin pompa wewnątrz drewnianej podstawy wyłączy się automatycznie, ale dioda LED pozostanie włączona !!!

W ten sposób możemy zarówno chronić pompę, jak i inne elementy wewnętrzne przed wypaleniem lub przepracowaniem. Może się to łatwo zdarzyć, gdyby ktoś zapomniał wyłączyć dyfuzor lub gdyby w zbiorniku nie było wystarczającej ilości oleju, a urządzenie pracowało przez wiele godzin. Ten cykl użytkowania pomaga również regulować, kontrolować i ograniczać ilość olejku eterycznego zużywanego przez dyfuzor.

Olejki eteryczne są bardzo silne. Działają korodująco na plastik i inne rzeczy, dlatego należy ich szanować. Świetnie pachną i są bardzo przydatne, ale ponieważ tak łatwo jest wyłączyć i ponownie włączyć dyfuzor po 2-godzinnym „cyklu użytkowania”, uważamy, że jest to właściwe.

Jeśli chcesz zmienić i wydłużyć czas działania, możesz rozważyć zakup od nas Wi-Fi Mini Smart Socket.

Pamiętaj, że absolutnie wspieramy nasze produkty i zawsze jesteśmy tutaj, aby wspierać.

Jak mogę usunąć lub wyłączyć oświetlenie LED?

Nie ma takiej potrzeby. Kiedyś przyjmowaliśmy prośby o usunięcie lub wyłączenie oświetlenia LED, ale teraz nie ma już takiej potrzeby. Wyposażyliśmy teraz WSZYSTKIE dyfuzory w nowy włącznik światła z czujnikiem dotykowym, który pozwoli Ci na dowolne włączanie i wyłączanie światła LED.

Czy ten dyfuzor będzie działał w moim kraju?

Dlaczego tak, absolutnie. Nasz dyfuzor może dobrze pracować na każdym napięciu od 110 do 220V. Więc to jest w zasadzie ogólnoświatowe danie lub zajęcie kilku miejsc.

Kiedy wysyłamy twój dyfuzor, automatycznie umieścimy w opakowaniu adapter AC odpowiedni dla twojego rynku.

Mój dyfuzor wydaje dźwięk trzaskania, trzaskania lub ssania, aw małych rurkach widać pęcherzyki powietrza, dlaczego tak się dzieje?

Jeśli wydaje się, że Twój dyfuzor wydaje głośne ssanie, trzaski lub trzaski – jest to normalne i nie ma problemu z Twoim dyfuzorem. To tylko prosta fizyka!

Kiedy dyfuzor dotrze do końca oleju, który do niego włożysz, małe mikrorurki i pompka mogą czasami wydawać odgłos ssania lub trzaski. To ten sam dźwięk, co podczas picia napoju gazowanego przez słomkę i wysysania napoju do końca. Gdy poziom cieczy stanie się zbyt niski, powietrze dostanie się do słomki i zacznie wydawać bulgotanie lub trzaskanie.

Wystarczy dodać kilka kropli oleju do dyfuzora, a odgłos ssania i pęcherzyki powietrza znikną.

Mój dyfuzor nie jest absolutnie cichy, dlaczego nie?

Nigdy nie stwierdziliśmy, że dyfuzor jest absolutnie cichy, ale jesteśmy bardzo pewni, że jest naprawdę cichy jak szept.

Właściwie używamy specjalnej techniki, aby stłumić dźwięk wydobywający się z wewnętrznej pompy. Na zewnętrzną stronę pompy nakładamy warstwę pianki redukującej dźwięk, taką jak w kabinie nagraniowej. Zapewnia to najmniejszy poziom hałasu dochodzącego z urządzenia. O ile nam wiadomo, i dokładnie to zbadaliśmy, nie ma innych konkurentów używających tego rodzaju techniki.

W normalnych warunkach, jeśli dyfuzor znajduje się w odległości większej niż 2 metry od Ciebie i przy ustawieniu NISKIEJ głośności, najprawdopodobniej w ogóle go nie słychać.

Aby zachować absolutnie najniższy poziom dźwięku, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

1. Zawsze umieszczaj dyfuzor w odległości co najmniej 6 stóp od ciała

2. Zawsze używaj dyfuzora na NISKIEJ objętości

3. Zawsze używaj dyfuzora z założoną szklaną pokrywą

4. Zawsze umieszczaj dyfuzor na twardej, grubej i stabilnej powierzchni. Jeśli powierzchnia, na której znajduje się dyfuzor, jest pusta, cienka lub cienka, możliwe jest, że mikrowibracje pompy dyfuzora mogą spowodować, że powierzchnia, na której jest osadzony, będzie wydawać słyszalny dźwięk! Dlatego proszę zawsze ustawić urządzenie na czymś solidnym i mocnym.

Czy mogę rozcieńczyć czysty olejek eteryczny w tym dyfuzorze?

Nigdy nie stwierdziliśmy, że dyfuzor jest absolutnie cichy, ale jesteśmy bardzo pewni, że jest naprawdę cichy jak szept.

Właściwie używamy specjalnej techniki, aby stłumić dźwięk wydobywający się z wewnętrznej pompy. Na zewnętrzną stronę pompy nakładamy warstwę pianki redukującej dźwięk, taką jak w kabinie nagraniowej. Zapewnia to najmniejszy poziom hałasu dochodzącego z urządzenia. O ile nam wiadomo, i dokładnie to zbadaliśmy, nie ma innych konkurentów używających tego rodzaju techniki.

W normalnych warunkach, jeśli dyfuzor znajduje się w odległości większej niż 2 metry od Ciebie i przy ustawieniu NISKIEJ głośności, najprawdopodobniej w ogóle go nie słychać.

Aby zachować absolutnie najniższy poziom dźwięku, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

1. Zawsze umieszczaj dyfuzor w odległości co najmniej 6 stóp od ciała

2. Zawsze używaj dyfuzora na NISKIEJ objętości

3. Zawsze używaj dyfuzora z założoną szklaną pokrywą

4. Zawsze umieszczaj dyfuzor na twardej, grubej i stabilnej powierzchni. Jeśli powierzchnia, na której znajduje się dyfuzor, jest pusta, cienka lub cienka, możliwe jest, że mikrowibracje pompy dyfuzora mogą spowodować, że powierzchnia, na której jest osadzony, będzie wydawać słyszalny dźwięk! Dlatego proszę zawsze ustawić urządzenie na czymś solidnym i mocnym.

Czy mogę rozcieńczyć czysty olejek eteryczny w tym dyfuzorze?

Z technicznego punktu widzenia można rozcieńczyć czysty olejek eteryczny i użyć go w tym dyfuzorze. Zwykle nie zachęcamy do tego, ponieważ zwykle jest to sprzeczne z celem posiadania i używania dyfuzora nebulizującego ™. Ale to powiedziawszy, jest to zdecydowanie możliwe.

 

Jeśli nie masz innego wyboru lub masz wyjątkowo drogi olej, sugerujemy rozcieńczenie równymi częściami bezzapachowego alkoholu zbożowego, takiego jak wódka, biały rum, a nawet gin. To wszystko będzie działać idealnie. Nie rozmawiamy tutaj dużo, potrzebujesz tylko kilku kropli.

 

Tak dla przypomnienia, kiedyś z powodzeniem użyliśmy rzadkiego olejku nośnikowego, takiego jak olej ze słodkich migdałów (tylko) i udało nam się rozcieńczyć bardzo gęstą benzoesę do stopnia, w którym mogliśmy ją rozproszyć. Więc możesz tego spróbować. Ale jeśli to zrobisz, na pewno będziesz musiał natychmiast przeprowadzić dokładne czyszczenie.

 

Wszystkie inne oleje nośnikowe są zdecydowanie za gęste, aby prawidłowo dyfundować.

Czy są olejki eteryczne, których nie można użyć w tym dyfuzorze nebulizującym ™?

Tak, są.

Powinniśmy cię ostrzec, aby zdecydowanie przeczytać krótką instrukcję, która znajduje się w pudełku z dyfuzorem, który otrzymałeś.

Niektóre olejki eteryczne są zbyt grube i ciężkie, aby mogły być rozproszone w tym dyfuzorze. Często są to te, które są pozyskiwane z żywicy drzewnej, takiej jak mirra, benzoes, cyprys, goździki, wetyweria, kadzidło i drzewo sandałowe.

Ponadto wszystkie oleje nośnikowe będą również zbyt gęste, aby prawidłowo dyfundować. Oleje nośne, takie jak jojoba, olej z pestek winogron i olej kokosowy, są powszechnie spotykane w mieszankach nawet największych i dobrze znanych sprzedawców olejków eterycznych.

UNIKAJ używania któregokolwiek z powyższych olejów.

Jeśli przypadkowo użyjesz jednego z nich, nie panikuj. Nie zniszczy twojego dyfuzora. Przed ponownym użyciem musisz tylko przeprowadzić pełne i dokładne czyszczenie.

Korzystanie z technik przedstawionych w tym samouczku wideo poniżej może pomóc w usunięciu najtrudniejszego zatykania.

Wideo: https://drive.google.com/open?id=0B4g3TNzkmsXJZTdTcWlQbU5wRGs

Właśnie kupiłem dyfuzor i przestałem działać! Co powinienem zrobić!?

Jeśli niedawno kupiłeś swój dyfuzor i nagle przestał działać, nie martw się przez pół sekundy, absolutnie wspieramy nasze produkty i zapewniamy Ci ochronę.

Jak wiesz, te dyfuzory są ręcznie robione do perfekcji z najwyższej jakości twardego drewna i ręcznie dmuchanego szkła przez mistrzów rzemieślników. Dyfuzory Organic Aromas są bardzo wytrzymałe, będą działać przynajmniej przez ponad 2000 godzin, ale przy odpowiedniej konserwacji mogą i będą działać przez ponad 4000 godzin.

Jeśli napotkasz ten problem, jesteśmy absolutnie pewni, że można go łatwo rozwiązać i zająć się nim, postępując zgodnie z naszym przewodnikiem rozwiązywania problemów:

Czy słyszysz brzęczenie lub brzęczenie?

Czy światła są włączone?

Jakich olejków używałeś? Czy w przeszłości stosowałeś jakieś gęste oleje, takie jak kadzidło, drzewo sandałowe, mirra, benzoes?

Czy od czasu zakupu próbowałeś czyścić?

Jeśli tak, jakich czyszczenia próbowałeś?

Jeśli nie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że dyfuzor nie jest uszkodzony, ale szklany zbiornik jest zatkany. W takim przypadku należy przeprowadzić głębokie czyszczenie zanurzając szklany zbiornik w GORĄCEJ wrzącej wodzie, dodać kilka kropli płynu do mycia naczyń, lekko go zamieszać i pozostawić na 20-30 minut, aby usunąć pozostałości oleju. Proszę zrozumieć, że może to zająć 2-3 razy dokładne czyszczenie w zależności od pozostałości oleju, które powodują zatkanie szkła. Zapoznaj się z tym filmem w celach informacyjnych: https://www.youtube.com/watch?v=2IRYTwthqsI

Aby upewnić się, że baza nie zmniejszyła swojej pojemności, możesz spróbować zatkać podstawę, wyjąć szklany zbiornik, obrócić pokrętło do najwyższego poziomu i włożyć palec do otworu z gumowym pierścieniem. Czy czujesz tam ciśnienie powietrza?

Po wypróbowaniu tych technik rozwiązywania problemów daj nam znać, jak wszystko działa. Jeśli dojdziemy do wniosku, że otrzymałeś wadliwy dyfuzor lub szybę, wymienimy go. Twój dyfuzor jest objęty roczną gwarancją i jesteśmy tutaj, aby dać Ci wartość Twoich pieniędzy.

Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie i wyślij nam e-mail, a chętnie Ci pomożemy.

Czy ten dyfuzor wykorzystuje ciepło czy wodę?

Ten dyfuzor NIE wykorzystuje ciepła ani wody i NIE zawiera plastiku!

Dyfunduje tylko czysty olejek eteryczny bez rozcieńczania. Oryginalny zapach i właściwości terapeutyczne twoich czystych olejków eterycznych nigdy nie zostaną w żaden sposób zmienione ani przekształcone. Ten dyfuzor wykorzystuje pompę do wytworzenia różnicy ciśnień powietrza za pośrednictwem maleńkich szklanych rurek, co umożliwia rozpylanie olejków eterycznych na mikrocząsteczki. Te maleńkie cząsteczki szybko rozpraszają się w powietrzu w twoim otoczeniu.

Pamiętaj, że absolutnie wspieramy nasze produkty i zawsze jesteśmy tutaj, aby wspierać.

Mój szklany zbiornik jest zatkany; Wykonałem wszystkie czyszczenie, co mam teraz zrobić?

Często potrzeba więcej niż jednego czyszczenia, aby mocno zatykać szklany zbiornik. To naprawdę będzie zależeć od tego, jak twardy lub jak zły jest zator w szklanym zbiorniku.

W naszym wieloletnim doświadczeniu z dyfuzorami nebulizującymi Organic Aromas opracowaliśmy najbardziej efektywne i kompleksowe środki czyszczące, które gwarantujemy, że usunie nawet najtrudniejsze zatykanie.

Najlepszym sposobem zapobiegania temu jest regularne czyszczenie, a nie czekanie, aż problem się pojawi. Sugerujemy, aby co najmniej raz w tygodniu rozpylać alkoholem izopropylowym i przeprowadzać głębokie czyszczenie co najmniej raz w miesiącu.

Śmiało i spróbuj przeprowadzić głębokie czyszczenie jeszcze kilka razy, aż usuniesz zator.

Pamiętaj, że dopóki w podstawie jest ciśnienie, nawet najmniejsze powietrze, oznacza to, że twoja podstawa jest w idealnym stanie i potwierdza, że ​​twój szklany zbiornik jest zatkany i może zająć więcej niż jedno czyszczenie, aby to zrobić poza. Jak sprawdzasz swoją pompę? Obejrzyj tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=-hyeR2PuiKM

Z dyfuzora nie wydobywa się mgiełka, jak na filmach.

Widzisz, to jest błędne przekonanie naszych klientów. W rzeczywistości nie stanowi to żadnego problemu.

Widoczność rozpylonych cząstek zależy od pogody, wilgotności, ciśnienia atmosferycznego i temperatury. To powiedziawszy, nie zawsze będzie widoczne, ale nie oznacza, że ​​nie działa.

Dopóki zapach jest bardzo silny, dyfuzor działa wspaniale. Możesz znaleźć oleje wypluwające się z boku i to jest w porządku! 🙂 Mamy taki, który pracuje w naszym biurze i działa niesamowicie dobrze.

Jeśli jednak nie ma mgły i żadnego zapachu, wykonaj zalecane czyszczenie, a olej powinien być w stanie usunąć nagromadzony olej w szklanym zbiorniku.

Gwarancja

Jakie są zasady dotyczące gwarancji i zwrotów pieniędzy?

Twój dyfuzor objęty jest 12-miesięczną gwarancją, licząc od dnia dostarczenia przesyłki do Twoich drzwi. Gwarancja obejmuje wady części i wykonania. Jeśli zauważysz, że Twój dyfuzor nie działa, gdy zostanie dostarczony po raz pierwszy lub w ciągu pierwszego (1) roku, skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy.

Niniejsza gwarancja nie obejmuje zatkania szyby dyfuzora, nieprawidłowego działania spowodowanego użyciem olejów nośnych w mieszance, zniszczenia lub rozerwania gumowego pierścienia uszczelniającego i rurki ani innych uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użyciem dyfuzora. Klienci będą odpowiedzialni za koszty wysyłki i / lub częściowe, jeśli okaże się, że usterka dyfuzora wynika z niewłaściwego użytkowania, zgodnie z opisem w niniejszej instrukcji.

Przypominamy o konieczności przechowywania karty gwarancyjnej w odpowiednim miejscu. Po zgubieniu nie ma możliwości wymiany.

W przypadku, gdy produkt był prawidłowo używany, ale wystąpiła normalna awaria produktu, firma zapewni roczną bezpłatną usługę serwisową zgodnie z przepisami określonymi w niniejszym dokumencie oraz w instrukcji obsługi.

W przypadku awarii produktu należy dostarczyć produkt, akcesoria i kartę gwarancyjną do oryginalnego sklepu detalicznego (online) w celu naprawy.

Organiczne Aromaty NIE zapewniają bezpłatnej konserwacji w przypadkach, w których występują następujące sytuacje (podobnie jak w przypadku produktów, które nadal są objęte ważną gwarancją):

 1. Usterki, które wystąpią po roku od daty zakupu.
 2. Celowa zmiana daty zakupu i innych informacji.
 3. Usterki spowodowane pożarem, trzęsieniem ziemi, burzą, powodzią, zanieczyszczeniem, katastrofą, wojną lub innymi czynnikami zewnętrznymi.
 4. Usterki spowodowane upadkiem lub transportem.
 5. Uszkodzenia powstałe podczas obsługi produktu oraz zadrapania lub plamy spowodowane brudem lub innymi czynnikami.
 6. Usterki spowodowane samodzielnym demontażem, modyfikacją lub naprawą.
 7. Normalne zużycie świateł LED, akcesoriów i innych materiałów eksploatacyjnych.
 8. Usterki spowodowane niestosowaniem określonego olejku eterycznego, jak wskazano.

Pamiętaj, że absolutnie wspieramy nasze produkty i zawsze jesteśmy tutaj, aby wspierać!

A jeśli zabraknie mi olejków eterycznych Organic Aroma i zamiast tego kupię olejki innych marek i użyję go w dyfuzorze, czy spowoduje to utratę gwarancji?

Nie, nie spowoduje to utraty gwarancji. Możesz użyć DOWOLNEGO marki czystego olejku eterycznego z naszym dyfuzorem nebulizującym i nie spowoduje to utraty jednorocznej (1) gwarancji.

Trzeba jednak mieć świadomość, że niektóre olejki mogą być bardzo gęste. Oleje te, takie jak drzewo sandałowe, kadzidło i benzoes, są zasadniczo ekstrahowane z soków i mogą być zbyt lepkie lub ciężkie, aby prawidłowo dyfundować.

Aby rozprowadzić te oleje, zalecamy zmieszanie ich z innymi olejkami.

W przeciwnym razie czysty olejek YES dowolnej firmy będzie działał idealnie w dyfuzorze.

Jeśli masz problem z dyfuzorem lub uważasz, że rozpyliłeś olej, który jest zbyt gęsty lub ciężki, wykonaj kompletną dogłębne czyszczenie od razu.

Pamiętaj, że absolutnie wspieramy nasze produkty i zawsze jesteśmy tutaj, aby wspierać.

Inne często zadawane pytania

Czy część drewniana jest prawdziwym drewnem?

Zdecydowanie tak, podstawa to 100% prawdziwe drewno. Jest też bardzo ciężki, gruby i pokaźny.

Wykonany jest z „twardego drewna plantacyjnego”. Możesz to sprawdzić tutaj.

Jest to właściwie jedna z naszych zalet i korzystna. Drewno jest bardzo wysokiej jakości, przyjazne dla środowiska i uważamy, że jest lepszej jakości niż nasi konkurenci, którzy używają czegoś innego.

Jak stopy kwadratowe mogą zakrywać zapach?

Nasz dyfuzor Organic Aromas może pokryć powierzchnię do 800 stóp kwadratowych i jest to możliwe!

Jest oczywiście wiele czynników, które mogą mieć na to wpływ, ale mówiąc ogólnie, duża jadalnia, salon, kuchnia, która jest otwarta, nie powinna stanowić problemu, aby ten dyfuzor wypełnił się fantastycznymi zapachami. Teraz wyraźnie musisz wziąć to pod uwagę, wentylację, okna, sklepione sufity i ludzi wchodzących i wychodzących z pokoju, ale jestem przekonany, że wynikło to z wszystkich niesamowitych opinii naszych klientów, że ponieważ urządzenie emituje tylko czyste olejek eteryczny powinien w danym czasie pokryć duży obszar. Myślę, że sala konferencyjna, sala konferencyjna, a nawet duży sklep detaliczny dobrze by się przydało, aby umieścić tam ten dyfuzor, ponieważ z pewnością jest w stanie pięknie pachnieć.

Pamiętaj, że absolutnie wspieramy nasze produkty i zawsze jesteśmy tutaj, aby wspierać.

Czy wszystkie dyfuzory organicznych aromatów są takie same?

Wszystkie linie dyfuzorów organicznych aromatów mają ten sam element wewnętrzny, więc ich działanie jest zasadniczo podobne. Jedyną różnicą jest estetyka, czyli kolor, kształt, rozmiar i szkło.

Pamiętaj, że absolutnie wspieramy nasze produkty i zawsze jesteśmy tutaj, aby wspierać.

Dlaczego dyfuzor nebulizujący z organicznymi aromatami jest droższy niż inne dyfuzory?

Nasz dyfuzor Organic Aromas może pokryć powierzchnię do 800 stóp kwadratowych i jest to możliwe!

Jest oczywiście wiele czynników, które mogą mieć na to wpływ, ale mówiąc ogólnie, duża jadalnia, salon, kuchnia, która jest otwarta, nie powinna stanowić problemu, aby ten dyfuzor wypełnił się fantastycznymi zapachami. Teraz wyraźnie musisz wziąć to pod uwagę, wentylację, okna, sklepione sufity i ludzi wchodzących i wychodzących z pokoju, ale jestem przekonany, że wynikło to z wszystkich niesamowitych opinii naszych klientów, że ponieważ urządzenie emituje tylko czyste olejek eteryczny powinien w danym czasie pokryć duży obszar. Myślę, że sala konferencyjna, sala konferencyjna, a nawet duży sklep detaliczny dobrze by się przydało, aby umieścić tam ten dyfuzor, ponieważ z pewnością jest w stanie pięknie pachnieć.

Pamiętaj, że absolutnie wspieramy nasze produkty i zawsze jesteśmy tutaj, aby wspierać.

Jestem nowym klientem i zastanawiałem się, czy oferujecie jakieś oszczędności kuponowe przy moim pierwszym zamówieniu?

Aby odpowiedzieć na swoje zapytanie, możesz skorzystać z kuponów promocyjnych, jeśli chcesz dołączyć i zarejestrować się w naszym biuletyn i sprawdź nasze cotygodniowe prezenty. W związku z tym zawsze wysyłamy duże comiesięczne promocje.

Pamiętaj, że absolutnie wspieramy nasze produkty i zawsze jesteśmy tutaj, aby wspierać!

To jest prezent. Nie umieszczaj wartości na opakowaniu, aby odbiorca mógł to zobaczyć?

Przede wszystkim pamiętaj, że absolutnie wspieramy nasze produkty i zawsze jesteśmy tutaj, aby wspierać!

Zapewniamy, że zawsze oznaczamy każdą paczkę jako „prezent” i umieszczamy niezwykle niską wartość pozycji na formularzu zgłoszenia celnego. Zwykle dla pojedynczego dyfuzora deklarowana wartość to zaledwie 13 USD. Wartość jest więc niska, a nie oryginalna kwota detaliczna. Nie ma się co martwić, ponieważ zgodnie z zasadami musimy wystawić fakturę handlową na przesyłkę. ale że ustawiamy wartość jako bardzo niską, zwykle tylko od 10 do 20% rzeczywistej wartości.