Aromaterapia – dlaczego warto?

W dzisiejszych, tak trudnych dla nas wszystkich czasach, każdy z nas potrzebuje małej pomocy. Czy nie byłoby wspaniale, gdybyśmy mieli tę pomoc zawsze dostępną na wyciągnięcie ręki? Byłoby wspaniale ! Z dyfuzorem nebulizującym Organic Aromas i czystymi olejki eterycznym to możliwe!! ! Nasze olejki eteryczne w połączeniu z  dyfuzorami olejków eterycznych, pomogą Ci złapać energię, której potrzebujesz, aby przetrwać dzień.

Olejki eteryczne są naturalne i łatwe w użyciu, a co najważniejsze – są wszechstronne! Rozpylaj naturalne olejki eteryczne w domu! Zaufaj naturalnej sile roślin! Jeśli chcesz się zrelaksować, poprawić koncentrację lub pobudzić, mamy dla Ciebie odpowiednie olejki eteryczne i idealny dyfuzor. Na przykład….

ylang-ylang

Ten olejek to prawdziwy afrodyzjak – pobudza do działania i rozpala zmysły. Oprócz tego zmniejsza uczucie niepokoju, relaksuje, odpręża. Używaj, kiedy masz ochotę na kieliszek ulubionego wina.

mięta

Olejek eteryczny z mięty pieprzowej jest świetny nie tylko ze względu na swój cudowny aromat, ale także dlatego, że można go stosować nie tylko w dyfuzorze! Kropla tego olejku eterycznego może być przyjemnym dodatkiem do herbaty, niektórych wypieków a nawet płynu do płukania ust. Mięta pomoże na problemy trawienne, bóle głowy, odświeży oddech, doda energii. Ten olejek jest jak plaster – zawsze powinien być pod ręką.

rozmaryn

Czy uważasz, że masz problemy z organizacją, zapamiętaniem ważnych dat lub rozwiązywaniem prostych zadań umysłowych? Jeśli tak, rozmaryn może pomóc! Podobnie jak mięta pieprzowa, olejek rozmarynowy może być używany w dyfuzorze, a także warto dodać go do kąpieli czy w trakcie masażu. Jedna kropla olejku na nadgarstku czy karku pomoże osiągnąć i utrzymać równowagę, poprawi pamięć i koncentrację. Pamiętaj o rozpuszczeniu olejku eterycznego w bazowym przed nałożeniem go na skórę!

bazylia

Mówiąc o poprawie pamięci – olejki eteryczny z bazylii też może Ci pomóc! Jeśli aromat rozmarynu nie jest w Twoim stylu, być może bazylia jest dla Ciebie?. Jej słodki i orzeźwiający zapach, nie tylko pomaga skupić się i oczyścić umysł, ale również świetnie relaksuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *