Aromaterapia w podróży

Aromaterapia w podróży

Teraz, kiedy znów z większą swobodą myślimy o podróżach, być może zastanawiasz się, czy musisz rozstać się z aromaterapią wjeżdżając na wakacje lub długi weekend. No cóż, szklany dyfuzor lepiej niech zostanie w domu, ale to nie oznacza, że podróżując ​​musisz zrezygnować z korzyści jakie dają olejki eteryczne. 

Bez względu na to, czy wybierasz w podróż służbową, na urlop, czy po prostu jedziesz samochodem do pracy, swoje olejki niezmiennie możesz stosować dzięki dyfuzorowi podróżnemu Mobile-Mini.

Po raz pierwszy słyszysz o mobilnym dyfuzorze? Podpowiadamy, czym kierować się przy jego wyborze.

Trwałość i wytrzymałość 

Trwałość i wytrzymałość to jedne z najważniejszych cech dyfuzora mobilnego. Mobile-Mini ma solidną obudowę z anodyzowanego aluminium, a szklany zbiornik jest całkowicie osłonięty trwałą aluminiową nasadką, która chroni go przed stłuczeniem.

Bateria do wielokrotnego ładowania 

Mobile-Mini jest wyposażony w baterię litowo-jonową i przy pełnym naładowaniu może działać od 16 do 20 godzin. Kiedy bateria się rozładuje, można z łatwością naładować ją podłączając urządzenie do kabla USB. Cykl pełnego ładowania trwa 5,5 godziny. 

Kontrola i wydajność

Niezależnie od tego, czy rozpylasz olejek w samochodzie, czy medytując w studio jogi, możesz kontrolować intensywność aromaterapii.

Mobile-Mini został wyposażony w reagujący na dotyk sensor umożliwiający ustawienie intensywności pracy. Dotknij raz, aby włączyć urządzenie i dyfuzować olejek z najwyższą prędkością, dotykając kolejny raz obniżasz wydajność urządzenia, aż do jego wyłączenia.

Ten bezprzewodowy dyfuzor ma również dwugodzinny cykl użytkowania, podczas którego włącza się na 2 minuty i wyłącza na 1 minutę. Po upływie dwóch godzin wyłączy się całkowicie. Ta funkcja chroni dyfuzor przed  przedwczesnym wyczerpaniem baterii, gdy zapomnieliśmy go wyłączyć wychodząc z samochodu czy pokoju hotelowego.

Swoboda korzystania z dyfuzora w dowolnych miejscach 

Przenośny dyfuzor daje Ci całkowitą swobodę w korzystaniu z aromaterapii poza domem. Dyfuzor jest niewielki i dzięki temu łatwo zabrać go ze sobą wszędzie, gdzie tylko chcesz. Podczas jednej podróży możesz używać dyfuzora w pokoju hotelowym, podczas innej w samochodzie, a jeszcze innym razem zabrać go na jogę czy medytację.

Mobile-mini przenośny dyfuzor Organic Aromas

Po co mi dyfuzor (na Bali i obok bieszczadzkiej balii)

Być może zastanawiasz się – dlaczego miałabym / miałbym potrzebować przenośnego dyfuzora olejków eterycznych, jadąc do pracy lub wyjeżdżając  na wakacje. Możesz nawet pomyśleć, że będzie Ci dobrze bez olejków eterycznych przez cały czas trwania podróży. Powiem tylko tyle – nie jesteś w stanie przewidzieć, kiedy może dojść do sytuacji, w której pomyślisz, o ile lepiej byłoby Ci mając swoje ulubione olejki pod ręką. 

Istnieje conajmniej kilka sytuacji, w których przenośny dyfuzor olejków eterycznych może przydać się poza domem:

Choroba lokomocyjna – uczucie mdłości w samochodzie jest powszechne i wyjątkowo nieprzyjemne. Badania dowodzą, że choroba ta może być dziedziczna. Bywa więc, że w czasie podróży cała rodzina cierpi z powodu nudności i zawrotów głowy. Wyprawa samochodowa z poczuciem takiego dyskomfortu jest bardzo trudna. Przenośny dyfuzor olejków eterycznych może być prostym i naturalnym ratunkiem w tej sytuacji. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich najbliższych mierzycie się z takim problemem, warto mieć w schowku olejek eteryczny z imbiru i rozpylić go w samochodzie podczas jazdy. Poprawi on komfort podróżowania, złagodzi objawy choroby lokomocyjnej i zapewni przyjemne doznania. 

Bezsenne noce w hotelu – spanie poza domem jest trudne i dla dorosłych, i  dla dzieci. Jeśli jesteś na wakacjach i masz za sobą dzień pełen atrakcji, a mimo to trudno Ci zasnąć w nowym miejscu – wlej do swojego przenośnego dyfuzora kilka kropli olejku z lawendy. Jego zapach wyciszy nerwy i pozwoli głęboko i spokojnie zasnąć. 

Podróże służbowe – podróże służbowe potrafią być wyczerpujące. Znasz to uczucie, kiedy wyjeżdzasz zaraz po pracy, docierasz do hotelu w środku nocy, a z samego rana musisz w pełni sił witalnych rozpocząć spotkanie w biurze klienta? My znamy! Dlatego na następny służbowy wyjazdy zabierz ze sobą Mobile-Mini i użyj go do dyfuzji rewitalizujących olejków, takich jak miętowy lub eukaliptusowy. Te olejki szybko dodadzą Ci energii, podniosą Twoją koncentracje, a tym samym efektywność pracy.

Dyfuzor nebulizujący Mobile-Mini zachowuje wszystkie niezbędne funkcje dyfuzora, z którego korzystasz na co dzień, z tą różnicą, że bezpiecznie można zabrać go w dowolne miejsce. Dzięki litowo-jonowemu akumulatorowi, automatycznemu wyłączaniu i bezpiecznej, przenośnej konstrukcji, nie musisz już rezygnować z aromaterapii poza domem. Okiełznaj chorobę lokomocyjną, śpij lepiej i uzyskaj potrzebny zastrzyk energii wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz.

Poszerzaj wiedzę o aromaterapii czytając inne nasze artykuły. Skoro wiesz już dlaczego warto sprawić sobie dyfuzor mobilny, dowiedz się co zyskasz stosując w domu dyfuzor bez plastiku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *